Losy absolwentów naszej szkoły

• Sty 18 / 2016
  • Możliwość komentowania Losy absolwentów naszej szkoły została wyłączona

Losy absolwentów naszej szkoły

W ramach długofalowego projektu „Losy absolwentów naszej szkoły” została utworzona tablica informacyjna zawierająca zdjęcia i opisy wybranych szkół, w których kontynuowali naukę nasi absolwenci. Przedstawione szkoły to:gimnazja, licea i szkoły wyższe w Wieliczce, Krakowie, a nawet w Warszawie, gdzie młodzi ludzie kształcili się zgodnie z kierunkiem swoich zainteresowań. W myśl słów misji naszej szkoły „Tutaj przyjazny początek drogi Twojego sukcesu” zaprezentowane zostały placówki, do których uczęszczali laureaci szkolnej nagrody „Mały Nobel”.
Prezentacja na tablicy jest jednym z wielu działań podejmowanych przez szkołę w ramach realizowanego projektu.
Zapraszamy wszystkich absolwentów naszej szkoły do wypełnienia ankiety (dotyczącej w/w projektu) na stronie szkoły.