Lekcje bankowości w Banku Spółdzielczym w Wieliczce

• Lis 11 / 2015
  • Możliwość komentowania Lekcje bankowości w Banku Spółdzielczym w Wieliczce została wyłączona

Lekcje bankowości w Banku Spółdzielczym w Wieliczce

W ramach działalności  SKO w naszej szkole  uczniowie klas  I – III uczestniczyli w lekcjach bankowości w Banku Spółdzielczym w Wieliczce. Zajęcia te odbywały się 4 i 6 listopada, brało w nich udział 8 klas. Lekcje prowadzili przedstawiciele banku pani Marzena Gądek – Piątek oraz pan Jarosław Trojnacki – Dyrektor Wydziału Produktów Bankowych i Marketingu   Klasy, które nie brały udziału w poprzednim roku szkolnym lub w obecnym będą miały możliwość uczestniczyć w takich lekcjach w II semestrze. Na zajęciach dzieci były zapoznane z różnymi możliwościami oszczędzania, poznawały banknoty innych krajów. Miały również możliwość zobaczenia automatycznej maszyny do liczenia pieniędzy i próbnego korzystania z bankomatu. Lekcje te były bardzo ciekawe i zachęciły uczniów do racjonalnego gospodarowania posiadanymi środkami finansowymi.