Laboratoria Przyszłości na lekcjach techniki.

• Lis 29 / 2022
  • Możliwość komentowania Laboratoria Przyszłości na lekcjach techniki. została wyłączona

Laboratoria Przyszłości na lekcjach techniki.

Na lekcjach techniki wraz z klasami 6-tymi  omawialiśmy tematy dotyczące współczesnego budownictwa i wyglądu naszych mieszkań, domów i najbliższego otoczenia. Mają one swoje wady i zalety. Zastanawialiśmy się jak mogłoby wyglądać osiedle idealne, osiedle marzeń.
Postanowiliśmy zabawić się w architektów. Na lekcji powstały projekty rysunkowe osiedli, makiety przestrzenne osiedli,
również projekty placów zabaw oraz pojedynczych budynków. Wspomagaliśmy się klockami magnetycznymi oraz konstrukcjami geometrycznymi. Zabawa była wspaniała i bardzo inspirująca. Nowe pomoce naukowe dały nam wiele wyjątkowych możliwości.
A oto nasze małe dzieła.
Na zdjęciach uczniowie klasy 6a oraz ich prace, a także prace uczniów klasy 6b i 6e.
#LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości