Konkurs sportowy PHO3NIX KIDS

• Możliwość komentowania Konkurs sportowy PHO3NIX KIDS została wyłączona

Konkurs sportowy PHO3NIX KIDS

Witajcie Super Rodzice Naszych Super Uczniów 🙂

Mamy przyjemność zaprosić do kolejnej zabawy która ma na celu zmotywowanie uczniów do aktywności fizycznej. Przypominamy że od zeszłego roku współpracujemy z Fundacją Pho3nix który wspiera nas w działaniach , organizuje konkursy i przygotowuje wiele super nagród dla Naszych uczniów. W poprzednim roku szkolnym nasi uczniowie otrzymali nagrody sportowe , opaski sportowe Huawei Band a najaktywniejsi mieli możliwość aby uczestniczyć w bezpłatnych półkoloniach organizowanych przez Fundacje !!
Prosimy Państwa o wsparcie , pomoc w rejestracji do konkursu i motywację do aktywności fizycznej 🙂
W załączniku przesyłam pełen opis zasad zabawy a poniżej przedstawiam opis akcji.
Już 3 listopada otrzymają Państwo link do rejestracji w konkursie

Ogólne zasady konkursu:
2. Start rywalizacji – 08.11.2021
3. Finał rywalizacji – 30.11.2021

Przebieg wyzwania:
1.Celem konkursu jest zmotywowanie uczniów do aktywności fizycznej.
2.Nagradzamy za regularną aktywność. Każdego dnia uczeń otrzymuje punkty za zrealizowany video trening – 5 pkt.
3. Rozwiązując quiz można zdobyć kolejne punkty za wiedzę sportową i uważność podczas oglądania – 5 pkt
4. Bezbłędne rozwiązanie quizu nagrodzone jest bonusowym filmem – 5 pkt.
5.Uwaga! Punkty przyznawane są tylko w czasie trwania konkursu od 8.11.2021 do 30.11.2021.
6. Maksymalna dzienna liczba punktów do zdobycia to 15. Suma punktów po zakończeniu konkursu wyłoni zwycięzców.
Nagrody:
10 najlepszych uczniów z każdej placówki wygrywa opaskę sportową
Pełen regulamin https://pho3nix-kids.com/polska/regulamin-konkursu-na-platformie-video/

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji – Pozdrawiamy serdecznie WF team SP 4 Wieliczka 🙂

Link do rejestracji: