Konkurs plastyczny „Pisanki–kraszanki”

• Kwi 09 / 2018
  • Możliwość komentowania Konkurs plastyczny „Pisanki–kraszanki” została wyłączona

Konkurs plastyczny „Pisanki–kraszanki”

W naszej szkole w tym roku uczniowie klas 4-5 mieli okazję brać udział w konkursie, który nawiązywał swoim tematem do pięknego zwyczaju ozdabiania wielkanocnych pisanek. Polegał on na narysowaniu na kartce wielkości A4 lub A3 jajka i ozdobieniu go, stosując dowolną technikę dekoracyjną.

Konkurs został rozstrzygnięty tuż przed świętami Wielkanocnymi.

Wybór był naprawdę bardzo trudny, gdyż Dzieci włożyły w swoje prace sporo serca i zaangażowania. Pojawiały się wzory zarówno kwiatowe jak i geometryczne. Przy wyborze najlepszych prac zdecydowały staranność, pomysłowość, ilość włożonej pracy, wielkość. W składzie jury zasiadły: Romana Wrońska – organizator, Alicja Pankiewicz, Agnieszka Baś.

Przyznano:

1 miejsce – Zosia Hałat 4c

2 miejsce – Marysia Sadowska 4e

3 miejsce – Dominik Gawlik 4d

Wyróżnienia:

Nikola Czop 4e, Martyna Wasik 4d, Zuzanna Dejkało 4d

Wszystkie nagrodzone prace, oraz pozostałe, które również nam się bardzo spodobały, okrasiły nasz szkolny korytarz.

Za udział serdecznie dziękujemy.