Konkurs Fundacji Pho3nix.

• Możliwość komentowania Konkurs Fundacji Pho3nix. została wyłączona

Konkurs Fundacji Pho3nix.

Drodzy Rodzice 😊

Nasza szkoła bierze udział w kolejnym konkursie Fundacji Pho3nix. Po zmaganiach indywidualnych oraz Międzyszkolnych pora na konkurs Video !!! Dzięki aktywności super uczniów , udało nam się przygotować filmową SUPER PRODUKCJĘ . Bardzo prosimy aby zgodnie z instrukcją zobaczyć co przygotowaliśmy i oddać Swój glos 😊 Dzięki temu mamy szanse na wygranie 10.000 zł na sprzęt sportowy dla dzieciaków !!! Głosowanie tylko do 30 maja tak więc do dzieła 😊 Wchodzimy na stronę : https://pho3nix-kids.com/pho3nix-active-school/?video-id=1063 Zgodnie z informacjami prosimy o wpisanie Waszego adresu email na który zostanie wysłane potwierdzenie oddanie głosu. Logujemy się na skrzynkę email i potwierdzamy oddanie głosu ( UWAGA – wiadomość może wskoczyć do folderu SPAM ) Klikając w link potwierdzamy oddanie głosu 😊 Gotowe !!! Możemy oddać głosy z każdego maila do którego mamy dostęp Prosimy aby udostępniać możliwość głosowanie !!! Pamiętajcie ….. Kochamy to co robimy…… Robimy to co Kochamy !!