KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

• Sie 25 / 2020
  • Możliwość komentowania KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY została wyłączona

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Drodzy Uczniowie!
Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Przed nami kolejny rok szkolny. Rok szkolny w nowej rzeczywistości…
Każdy z nas zadaje sobie wiele pytań. Jak będzie wyglądała nauka? Zdalnie, stacjonarnie, czy hybrydowo?  Od września do szkoły będzie uczęszczało  około 860 uczniów  w 46 oddziałach. To wielkie wyzwanie organizacyjne dla nas wszystkich.

Jesteśmy w trakcie przygotowań do przyjęcia uczniów w  naszej szkole.  Opracowujemy organizację pracy i procedury bezpieczeństwa. Nowa rzeczywistość zmusza nas do zmiany dotychczas wypracowanych zasad i metod pracy. Jeszcze większego znaczenia nabiera fundamentalny priorytet naszych wieloletnich działań którym jest przede wszystkim bezpieczeństwo uczniów.

Przygotowujemy nowy rok szkolny tak, aby zapewnić bezpieczeństwo każdemu przebywającemu w szkole. Szczegółową organizację pracy i rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 Rodzice/Opiekunowie/ poznają podczas zebrań on-line jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego. O terminie zostaniecie Państwo powiadomieni za pomocą dziennika elektronicznego  przez wychowawców klas. Wówczas również zostaną przekazane zasady funkcjonowania szkoły w czasie pandemii.

Drodzy Uczniowie do zobaczenia w szkole 1 września 2020r.

Z uszanowaniem Dyrektor Szkoły Agnieszka Myślak