Komunikat biblioteki szkolnej!

• Cze 01 / 2021
  • Możliwość komentowania Komunikat biblioteki szkolnej! została wyłączona

Komunikat biblioteki szkolnej!

1. Od 31 maja 2021 roku biblioteka szkolna pracuje w poniedziałki, środy i piątki od 7.45. do 16.45. We wtorki i czwartki od 8.45. do 15.45.
  2. Filia biblioteki szkolnej w Solnym Mieście jest czynna we wtorki i czwartki w godzinach 8.00. – 13.00.
  3. W związku z powrotem do szkoły uczniów wszystkich klas, biblioteka szkolna i jej filia pracują zgodnie z zasadami określonymi we wrześniu.
  4. Wszyscy uczniowie klas I – VIII mogą korzystać z biblioteki szkolnej i jej filii w sposób bezpośredni, z zachowaniem dotychczasowych zasad bezpieczeństwa.

5. Nadal można zamawiać książki za pośrednictwem e-dziennika lub drogą mailową na adres: biblioteka@sp4.wieliczka.eu z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

6. Zachęcamy czytelników do korzystania z katalogu online i rezerwowania książek poprzez system Mol Net+.

7. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, na dwa tygodnie przed zakończeniem roku szkolnego każdy czytelnik ma obowiązek oddać wszystkie wypożyczone książki.

8. Zwrot podręczników szkolnych będzie się odbywał według harmonogramu, który niebawem zostanie podany do wiadomości.