Kolejne wyróżnienie w konkursie Szkół Odkrywców Talentów

• Lis 02 / 2014
  • Możliwość komentowania Kolejne wyróżnienie w konkursie Szkół Odkrywców Talentów została wyłączona

Kolejne wyróżnienie w konkursie Szkół Odkrywców Talentów

Z wielką dumą i radością pragniemy poinformować, iż nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w konkursie dla Szkół Odkrywców Talentów na nowatorskie i kompleksowe rozwiązania w kształceniu oraz organizowaniu wsparcia dla dzieci i uczniów zdolnych. Do konkursu zgłosiło się 127 szkół.  Spośród przysłanych prac komisja konkursowa wyłoniła 50, które otrzymały wyróżnienie. Wręczenie nagród i przyznanie tytułu „Mistrza Odkrywania Talentów” odbędzie się 17 listopada w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom za ich pasję i zaangażowanie w pracę z uczniem zdolnym!

Elżbieta Czechowska

Elżbieta Ryznar