KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

• Gru 14 / 2016
  • Możliwość komentowania KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY została wyłączona

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W dniu 11 grudnia 2016r  z inicjatywy Rady Rodziców zorganizowany został Kiermasz Bożonarodzeniowy, który wpisał się już w tradycję naszej szkoły. W tym roku cieszył się jak zwykle ogromnym zainteresowanie, a zaproszeni na to wydarzenie uczniowie z rodzinami oraz mieszkańcy Krzyszkowic mogli spędzić przyjemnie czas i poczuć atmosferę nadchodzących Świąt.

Podczas kiermaszu dzieci uczestniczyły w warsztatach:

• Stroików – warsztaty, na których można było nauczyć się jak wykonać stroiki świąteczne przygotowane zostały i poprowadzone przez Panie Gawędę, Sierbińską, Kukla i Ziętara
  • Baniek – warsztaty, na których można było nauczyć się jak ozdobić świąteczne bańki przygotowane zostały i poprowadzone przez Panią N. Pietnoczka.

O słodki akcent spotkania zadbali uczestnicy programu MasterChef: Joanna Studnicka, Anna Kawa-Kułyk, Marek Pukas, Sławomir Sobański, którzy przygotowali pyszne desery.

Do wydarzenia przyłączył się także Klub Otwarty i Stowarzyszenia Przyjaciół Wieliczanki reprezentowane przez Panie J. Nowak i E. Sikora.

Podczas kiermaszu można było zakupić domowe ciasta, ozdoby świąteczne i choinki wykonane przez uczniów. Dzięki zebranym środkom na wiosnę zostanie wymienione podłoże na szkolnym placu zabaw. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu.