JĘZYKOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

• Lut 14 / 2016
  • Możliwość komentowania JĘZYKOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW została wyłączona

JĘZYKOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Uczniowie klas piątych mieli szansę wzięcia udziału i sprawdzenia swoich umiejętności językowych w olimpiadzie i konkursie z języka angielskiego o zasięgu ogólnopolskim. W listopadzie odbyła się Olimpiada OLIMPUS. Kamil Kasperek, uczeń klasy 5d uzyskał w niej tytuł laureata zajmując 7. miejsce w kraju. Ogólnopolski Konkurs Leksykalny MEMORY MASTER został przeprowadzony w grudniu. Sukces odniosło dwóch naszych uczniów z klasy 5d: Kamil Kasperek i Emil Żychowicz. Uzyskali oni tytuł „Laureata II stopnia”. Konkursy zostały zorganizowane i przeprowadzone przez panią Klaudię Kłusek, nauczycielkę języka angielskiego.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!