JĘZYKOWE SUKCESY CZWÓRKI

• Cze 09 / 2015
  • Możliwość komentowania JĘZYKOWE SUKCESY CZWÓRKI została wyłączona

JĘZYKOWE SUKCESY CZWÓRKI

Dnia 15 maja 2015 roku, w budynku Magistratu Wielickiego, odbył się finał III edycji Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas I-III szkół podstawowych, zatytułowany „The Young Rhymes Tournament”. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: recytatorskiej i wokalnej. Spośród wielu występów, jury zdecydowało się nagrodzić dwóch uczniów z naszej szkoły. II miejsce w kategorii wokalnej zdobyła, przygotowana przez p. Annę Płażek, uczennica Aleksandra Piotrowska z klasy 1a, zaś III miejsce w kategorii recytatorskiej zdobył, przygotowany przez p. Klaudię Kłusek, uczeń klasy 3a Maciej Kołaczkowski. Nagrody wręczyła Pani Urszula Rusecka – radna Sejmiku Województwa Małopolskiego  i Pełnomocnik Burmistrza ds. Edukacji.

Gratulujemy naszym uczniom wysokich osiągnięć, dziękujemy nauczycielom anglistom i zachęcamy do udziału w przyszłorocznej, kolejnej edycji konkursu.

Gminny Konkurs Języka Angielskiego_klasy młodsze