IV Przegląd Kolęd i Pastorałek

• Sty 15 / 2017
  • Możliwość komentowania IV Przegląd Kolęd i Pastorałek została wyłączona

IV Przegląd Kolęd i Pastorałek

13 stycznia 2017 roku odbył się IV Przegląd Kolęd i Pastorałek dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych, którego organizatorem było: Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe HIPPO ART w Wieliczce, Stowarzyszenie Moje Krzyszkowice oraz Rada Osiedla Krzyszkowice. W Przeglądzie wzięło udział 15 oddziałów przedszkolnych oraz 11 solistów.

1 miejsce w IV Przeglądzie Kolęd i Pastorałek jako solistka otrzymała Julia Rynduch z grypy 0a, która wystąpiła śpiewając kolędę pt. „Żłobek Cię utuli”.

Wyróżnienie jako solistka otrzymała Magdalena Bijak z grupy 0c, wystąpiła śpiewając kolędę „Przybieżeli do Betlejem Pasterze”.

Wyróżnienie w kategorii zespołów otrzymał oddział 0b reprezentowany przez Joannę Mamczyńską, Justynę Kuzak oraz Michała Zająca, którzy śpiewali kolędę pt. „Bosy pastuszek”.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

mgr Klaudia Gorzkowska