Funkcjonowanie świetlicy szkolnej w najbliższym czasie

• Lis 08 / 2020
  • Możliwość komentowania Funkcjonowanie świetlicy szkolnej w najbliższym czasie została wyłączona

Funkcjonowanie świetlicy szkolnej w najbliższym czasie

Szanowni Rodzice

Od poniedziałku, 9 listopada Szkoła zapewnia funkcjonowanie świetlicy szkolnej dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Świetlica dla tych dzieci ( także uczących się dotychczas w Solnym Mieście) uruchomiona zostaje w głównym budynku szkoły sala 36 w godzinach 7.00 do 17.00. Jednocześnie dyrekcja szkoły zwraca się z prośbą o wcześniejsze zgłoszenie potrzeby zorganizowania opieki dla dziecka na świetlicy, z uwagi na fakt zapewnienia właściwej ilości wychowawców świetlicy dla uczniów rodziców pracujących bezpośrednio w zwalczaniu Covid19. Bardzo proszę o informację o potrzebie opieki świetlicowej za pośrednictwem dziennika elektronicznego do dyrektora szkoły lub maila na adres : sekretariat@sp4.wieliczka.eu.

Agnieszka Myślak