Finał konkursu „Żywa okładka”.

• Mar 20 / 2022
  • Możliwość komentowania Finał konkursu „Żywa okładka”. została wyłączona

Finał konkursu „Żywa okładka”.

W ramach programu „Zaczytana szkoła” w naszej szkole ogłoszono konkurs „Żywa okładka”. 15 marca 2022 r. odbyło się uroczyste rozwiązanie rywalizacji. Najważniejszymi celami wydarzenia były promocja czytania wśród uczniów, zachęcanie młodzieży do twórczej aktywności oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności.

Uczestnicy mieli wykonać autorską fotografię inspirowaną okładką wybranej książki. Uczniowie przesłali 22 prace w ramach dwóch kategorii: klasy I-III oraz klasy IV-VIII. Wszyscy młodzi twórcy wykazali się niezwykłą wyobraźnią, artyzmem i dbałością o szczegóły. Podczas finału Pani Dyrektor Agnieszka Myślak przekazała gratulacje i wręczyła nagrody. Zachęcamy do obejrzenia filmu z pracami naszych zdolnych uczniów.

WYNIKI:

Kategoria I-III

I miejsce – Anna Wójcicka, kl. 3f

II miejsce – Hanna Szatkowska – kl. 2b

III miejsce – Gabriela Szymczyk – kl. 2e

Kategoria IV-VIII

I miejsce – Miłosz Gałuszka, kl. 7d

II miejsce – Agata Łuczak, kl. 7d

III miejsce – Natalia Ciężkowska, kl. 8a

Serdecznie dziękujemy za pracę w komisji konkursowej Pani Wicedyrektor Annie Sobaszek oraz Pani Ewie Drabik, a wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności i zachęcamy do udziału w innych wydarzeniach w ramach programu „Zaczytana szkoła”.

Koordynatorki konkursu „Żywa okładka” – Małgorzata Kardas, Beata Kukiełka