Dzień Talentów.

• Mar 23 / 2022
  • Możliwość komentowania Dzień Talentów. została wyłączona

Dzień Talentów.

21 marca w naszej szkole, uczniowie klas IV-VIII świętowali nadejście wiosny i prezentowali swoje uzdolnienia podczas Konkursu Talentów. Podczas tego dnia , uczniowie pod opieką swoich wychowawców przygotowywali Marzannę , prezentowali wiosenną modę oraz tworzyli wiosenne gazetki klasowe. Osoby, które chciały zaprezentować swoje uzdolnienia , nagrały krótki film z pokazem i przedstawiły talenty kolegom i koleżankom. Swoje muzyczne talenty wyrazili uczniowie klasy 8 b, którzy pod kierunkiem Pani Magdaleny Baran , wykonali koncert pt. ,,Piosenka z przesłaniem „.Podczas koncertu, swoje wiersze w języku ukraińskim, przeczytała Polina Tatarenko.

Uczniowie nagrodzeni w konkursie,, Mam Talent „:

I miejsce – Aleksandra Zięcinna z klasy 5e

II miejsce – Natalia Szatkowska z klasy 7d

III miejsce – Julia Rynduch z klasy 5c i Maciej Czajka z klasy 5 a

Uczniowie wyróżnieni w konkursie : Lena Frońska z klasy 5f, Lena Zając z klasy 4f, Magdalena Pisarczyk z klasy 4f, Dawid Mostowski z klasy 5c, Konrad Szczurowski z klasy 4f oraz Kuba Obrzud z klasy 4b.

Wszystkim uzdolnionym uczniom, serdecznie gratulujemy !!!

W konkursie na ,, Najpiękniejszą Marzannę „, pierwsze miejsce uzyskała klasa 4b, drugie miejsce klasa 5a, trzecie – klasa 4d.

Najładniejsze gazetki o tematyce wiosennej, wykonali uczniowie klas: 5a, 8c i 7d.

Oprócz występów, uczniowie mieli za zadanie przygotować Marzannę, kapelusz pani wiosny lub napisać krótki wiersz, rymowankę oraz stworzyć komiks o wiosennej tematyce. Z powodu pandemii zmieniona została w tym roku organizacja i uczniowie prezentowali swoje talenty w formie zdalnej. Na konkurs spłynęło bardzo dużo nagrań co nie ułatwiło pracy jury. Po burzliwych naradach przyznano następujące nagrody:
1 miejsce Amelia Czyż, Julia Kita
2 miejsce Anna Wójcicka, Wiktoria Szczurowska
3 miejsce Lena Nędza, Wiktoria Jastrzębska

Wszystkim uczestnikom konkursu i laureatom serdecznie gratulujemy !!

Dziękujemy wszystkim wychowawcom i uczniom za zaangażowanie w pracę w tym dniu !!! Rodzicom naszych utalentowanych uczniów, dziękujemy za pomoc w nagrywaniu i montowaniu filmów. Szczególne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w pracę z młodzieżą, kierujemy pod adresem Pani Magdaleny Baran.