CZYTANIE ŁĄCZY POKOLENIA.

• Kwi 13 / 2022
  • Możliwość komentowania CZYTANIE ŁĄCZY POKOLENIA. została wyłączona

CZYTANIE ŁĄCZY POKOLENIA.

W ramach Ogólnopolskiego Konkursu „Zaczytana szkoła” w naszej szkole odbyła się akcja pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”, której celem było popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży także jako formy rodzinnego spędzania wolnego czasu.
Zadaniem uczniów było zorganizowanie Dnia Domowego Czytania, w którym wezmą udział zarówno młodsi, jak i starsi członkowie rodziny, oraz uwiecznienie chwil z książką w postaci fotografii, pracy pisemnej czy plastycznej.
Pasja czytelnicza zaowocowała wspaniałymi fotorelacjami, poetyckimi sprawozdaniami, a nawet autorską bajką o myszce, inspirowaną rodzinnymi wycieczkami, opowieściami i zamiłowaniem do czytania.
Uczestnikom dziękujemy za udział w akcji i życzymy wielu wspaniałych, rodzinnych wypraw w świat książki.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.