Czym skorupka za młodu

• Sty 18 / 2016
  • Możliwość komentowania Czym skorupka za młodu została wyłączona

Czym skorupka za młodu

Dzieci z grup przedszkolnych postanowiły włączyć się w pomoc przy organizacji Światowych Dni Młodzieży, które już niebawem odbędą się między innymi na Wielickiej Ziemi. Tej szlachetnej inicjatywie sprzyjała atmosfera Bożonarodzeniowych Świąt. Dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami podjęli inicjatywę przygotowania i wykonania ozdób świątecznych, które następnie zostały sprzedane podczas kiermaszu świątecznego organizowanego w Domu Ludowym przez wielickie przedszkola w dniu 13.12.2015r. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży ozdób zostaną przekazane organizatorom pomocy dla pielgrzymów przybywających z Kazachstanu „Bilet dla brata”.                                                    Celem zrealizowanego projektu była współpraca z rodzicami na rzecz rozwoju ich dzieci. Budowanie przyjaznej atmosfery pomiędzy rodzicami oraz rodzicami a szkołą, a także współpraca z innymi placówkami przedszkolnymi i Stowarzyszeniem Moje Krzyszkowice.                 Serdecznie dziękujemy rodzicom, zaangażowanym w realizację tego projektu. Zapraszamy do galerii.

Nauczyciele grup przedszkolnych