Bilet dla Brata – podsumowanie

• Gru 15 / 2015
  • Możliwość komentowania Bilet dla Brata – podsumowanie została wyłączona

Bilet dla Brata – podsumowanie

15 listopada  odbył się w naszej szkole kiermasz Bilet dla Brata.

Na przybyłych gości czekały  pyszne ciasta- upieczone przez Rodziców naszych podopiecznych. Można było nabyć wartościowe książki o treści religijnej, audiobooki o. Adama Szustaka OP, a także prace wykonane przez dzieci- piękne świece i wizerunki  Św. Jana Pawła II przygotowane na konkurs papieski. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko z ręcznie wykonanymi pracami przekazanymi przez p. Małgorzatę Płoszaj. Nie brakło również atrakcji dla najmłodszych uczestników kiermaszu. Czekały na nich: stanowisko plastyczne, balonowe zwierzęta, a także możliwość udziału w ciekawych zajęciach przygotowanych przez wolontariuszy. Podczas całej akcji można było także uzyskać informacje na temat Światowych Dni Młodzieży.

Dzięki Państwa hojności udało nam się zebrać 2242 zł. Zebrane pieniądze przekażemy na dofinansowanie przyjazdu do Polski pielgrzymów z Kazachstanu.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tego kiermaszu- Pani dyrektor Marii Zadrożniak,Rodzicom, księżom, a przede wszystkim p. Paulinie Stopie i wspomagających nas licznie wolontariuszom ŚDM z naszej parafii.

Na koniec, co nas cieszy, ta lokalna inicjatywa została opisana w Dzienniku Polskim http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/9081664,sdm-2016-kup-bilet-dla-brata,id,t.html, co jeszcze wyraźniej podkreśla jej wartość i sens.

Szkolni Koordynatorzy ŚDM