Bądź aktywny cały rok

• Wrz 20 / 2017
  • Możliwość komentowania Bądź aktywny cały rok została wyłączona

Bądź aktywny cały rok

W roku szkolnym 2017/2018 realizowany będzie projekt dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych „Bądź aktywny cały rok”. Celem projektu jest nie tylko wzrost aktywności uczniów o specjalnych potrzebach, ale przede wszystkim stymulowanie poczucia wartości uczniów, pogłębienie wiary we własne możliwości i umiejętności  oraz zapewnienie dobrej  zabawy.

W ramach projektu zostaną podjęte następujące inicjatywy: wystawa prac plastycznych, wernisaż fotograficzny, warsztaty terapeutyczne dla rodziców poprowadzone przez pedagogów specjalnych, dzień sportu, pokaz mody. Główną „atrakcją” będzie nakręcenie  „Szczęśliwego teledysku” promującego kształcenie specjalne w naszej szkole oraz ukazanie  wyjątkowości naszych podopiecznych.  Powołany zespół zajmujący się tym projektem przewiduje również spotkania z ciekawymi ludźmi.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich rodziców o zaangażowanie się w realizację naszego projektu, wsparcie swoich pociech i zachęcenie ich do wzięcia udziału w ogłaszanych konkursach.

Zespół ds. rozwoju aktywności uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Marta Drozdek, Karolina Sala, Sabina Suruło, Elżbieta Ślusarczyk, Agata Wiatrek.