Aktorskie sukcesy na Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Skrzat”

• Kwi 22 / 2016
  • Możliwość komentowania Aktorskie sukcesy na Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Skrzat” została wyłączona

Aktorskie sukcesy na Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Skrzat”

Jak co roku w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbył się Festiwal Twórczości Dziecięcej „Skrzat”, w którym pośród najmłodszych mieszkańców gminy, zaprezentowali się również uczniowie naszej szkoły. Na scenie zobaczyć można było przedstawienia teatralne, występy muzyczne oraz pokazy taneczne.

W konkursowych zmaganiach udział wzięli uczniowie koła teatralnego klasy IIc pod kierownictwem pani Ewy Jop i pani Agaty Ślusarek w premierowym pokazie przedstawienia pt. „Witajcie w Naszej Bajce” oraz uczniowie uczęszczający na zajęcia koła muzycznego, prowadzonego przez panią Agnieszkę Myślak, prezentując niezwykle ciekawą aranżację utworów muzycznych, z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych i gazet.

Dla wszystkich uczestników udział w Festiwalu był ogromnym przeżyciem. Oba występy nagrodzone zostały ogromnymi brawami i słodkimi prezentami. Wszyscy uczestnicy konkursu, rywalizujący w trzech kategoriach: teatralnej, muzycznej oraz tanecznej, po zakończonych występach z niecierpliwością oczekiwali na werdykt. Jury konkursowe, w którego skład wchodzili aktorzy teatralni i filmowi, główną nagrodę przyznało właśnie uczniom naszego koła teatralnego, doceniając ogromny talent i zaangażowanie wszystkich występujących na scenie aktorów.

Serdecznie gratulujemy uczniom koła teatralnego oraz koła muzycznego i zapraszamy do galerii!