Akcja ekologiczna – oddaj zużyty telefon

• Paź 24 / 2018
  • Możliwość komentowania Akcja ekologiczna – oddaj zużyty telefon została wyłączona

Akcja ekologiczna – oddaj zużyty telefon

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz rodziców do aktywnego uczestnictwa w XI edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, której celem jest zabranie jak największej ilości starych, zużytych telefonów komórkowych bez baterii. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony lub w częściach.  W zamian można otrzymać atrakcyjne nagrody dla szkoły m.in. tablet, kamera sportowa, drukarka, gry edukacyjne (szczegóły na stronie ekophone.pl). Zużyte telefony komórkowe będzie można wrzucać do specjalnego pudełka umieszczonego przy wyjściu ze szkoły lub oddać  w  świetlicy szkolnej.

Serdecznie zachęcamy do udziału, zostało niewiele czasu ! akcja trwa do 9 listopada.