Akcja 1% dla SP4 Wieliczka

• Możliwość komentowania Akcja 1% dla SP4 Wieliczka została wyłączona

Akcja 1% dla SP4 Wieliczka

DRODZY MIESZKAŃCY SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ

PROŚBA O WSPARCIE AKCJI „1% DLA SP4 WIELICZKA”

Dziękując za dotychczasowe wsparcie, zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie szkole 1% odpisu od podatku za rok rozliczeniowy 2015.

Fundusze te przeznaczylibyśmy na doposażenie nowych sal lekcyjnych w pomoce dydaktyczne.

W chwili obecnej trwa rozbudowa szkoły. 1 września 2016 roku planowane jest uroczyste otwarcie rozbudowanej, wyremontowanej i odnowionej szkoły. Szkoła wzbogaci się o 17 sal lekcyjnych, szatnie, windę, reprezentacyjne wejście główne. Cały budynek zostanie  ocieplony i wykończony estetyczną elewacją. Znacznie poprawi się też wygląd estetyczny terenu wokół szkoły. Równocześnie z rozbudową szkoły będą prowadzone drobniejsze remonty i naprawy  starej części budynku. Tak ogromne inwestycje zarówno rozbudowa szkoły, remonty, jak i wyposażenie nowej części w meble i pomoce dydaktyczne wymaga olbrzymich nakładów pieniężnych ze strony gminy. Przekazując 1% podatku szkole możecie Państwo sprawić, że nauka w „nowej szkole” stanie się jeszcze bardziej nowoczesna, atrakcyjna i przyjemna.

Jak co roku nauczyciele wraz z uczniami i ich rodzicami aktywnie włączają się w promocję akcji 1% dla naszej szkoły. Powstała piosenka, która jest hymnem akcji, wiele wierszy, plakatów czy zadań matematycznych. Dzięki takim akcjom i Waszemu wsparciu jesteśmy szkołą, która co roku znajduje się w czołówce szkół o najwyższej kwocie zebranej z odpisu 1%.

Potrzebna jest nam każda złotówka i każdy grosz.

Prosimy o wsparcie naszej akcji „1%  dla SP4 Wieliczka”, poprzez przekazanie 1% odpisu na Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska KRS 0000052078 koniecznie z dopiskiem „dla SP4 Wieliczka”.

Z podziękowaniami i pozdrowieniami

Uczniowie, Nauczyciele, Dyrekcja i Rodzice