Talentowisko 2018

• Mar 31 / 2018

Talentowisko 2018

21 marca był dniem,  w którym po raz kolejny  celebrowaliśmy uczniowskie uzdolnienia.   Wychodząc naprzeciw stwierdzeniu, że każde dziecko posiada swój wyjątkowy talent, w tym roku  uczniowie klas 4-7 nie tylko mogli prezentować się na Gali, ale także brali udział w zajęciach tanecznych, językowych, eksperymentalno-przyrodnicznych, TIK, lingwistycznych, kulinarnych, matematycznych, artystycznych i  sportowych, rozwijających ich zainteresowania.

Następnie wszyscy udali się do sali gimnastycznej. Tu mieli okazję podziwiać talenty swoich kolegów i koleżanek. A było tego dużo! Jako pierwsi zaprezentowali się młodzi tancerze, którzy przez dwie godziny, pod okiem Pani Alicji Libury-Gil, uczyli się układu tanecznego. Byli   niesamowici! Tak rozpoczęta gala przerodziła się w prawdziwą ucztą dla melomanów, gdyż na scenie pojawili się utalentowani muzycznie uczniowie szkoły. W przerwach ich występów mogliśmy podziwiać pokaz  Kung-Fu z kijem, pokaz mody, a także wziąć udział w zajęciach fitness, zorganizowanych przez Panią Joannę Trzos oraz Karolinę Gizę. Prawdziwą wisienką na torcie okazał się wstęp naszej bardzo utalentowanej gimnastyczki artystycznej, Kingi Kasperek, która pokazała swoim kolegom i koleżankom układ z piłką i wstążką.

Wielka Gala Talentów, która była zwieńczeniem całodziennego projektu „Talentowiska”, stała się wspaniałym dowodem na to, iż każdy uczeń posiada swój wyjątkowy talent. Pokazała, że czasami trzeba tylko delikatnie pomóc, aby ziarenko zdolności zakiełkowało i rozkwitło.  Była okazją do integracji oraz fantastycznej zabawy.

Dziękujemy zaangażowanym nauczycielom, rodzicom (szczególnie Pani Alicji Liburze- Gil), a także Radzie Rodziców, która była sponsorem nagród i słodyczy.