Ewakuacja szkoły

• Możliwość komentowania Ewakuacja szkoły została wyłączona

Ewakuacja szkoły

Szanowni Państwo Rodzice!

W dniu dzisiejszym podczas prowadzonych prac instalacyjnych na zewnątrz budynku nastąpiło rozszczelnienie instalacji gazowej. W związku z powyższym zaistniała konieczność ewakuacji wszystkich uczniów i pracowników szkoły do kościoła celem zapewnienia im bezpieczeństwa.

Po konsultacji z odpowiednimi służbami  została podjęta decyzja o możliwości bezpiecznego odbycia zajęć w dniu jutrzejszym tj.5 stycznia (czwartek).

Ze względu na konieczność szybkiego opuszczenia szkoły nie wszyscy uczniowie zdążyli przebrać obuwie, zabrać plecaki oraz kurtki. Niektórzy uczniowie zostali ubrani w nieswoje kurtki. Wszystkie pozostawione lub zamienione rzeczy będą jutro do odbioru.

Serdecznie dziękuję rodzicom za zrozumienie sytuacji i sprawny odbiór dzieci z kościoła.

Dzięki pomocy Pana Burmistrza i Kierownika Wydziału Edukacji dzieci, które nie mogły zostać odebrane przez rodziców, zostały przewiezione pod opieką nauczycieli do Solnego Miasta.

Maria Zadrożniak – dyrektor szkoły