100 drzew na 100-lecie niepodległości Polski

• Lis 29 / 2018
  • Możliwość komentowania 100 drzew na 100-lecie niepodległości Polski została wyłączona

100 drzew na 100-lecie niepodległości Polski

9 listopada miała miejsce akcja sadzenia drzewek z okazji 100-lcia odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasza szkoła brała w niej czynny udział, a reprezentowali ją uczniowie klasy IVa: Maja Lenart, Stanisław Janas oraz Wojciech Kurzyk. Przedstawiciele naszej szkoły wraz z uczniami z innych szkół należących do gminy Wieliczka posadzili symboliczne drzewa przy Campusie Misericordiae.

Celem tej akcji było uczczenie w sposób szczególny setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a także pokazanie Polakom, że dbanie o środowisko jest przejawem nowoczesnej formy patriotyzmu.

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/100-drzew-na-100-lecie-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci-Polski