:::: MENU ::::

LOGOPEDIA NA WESOŁO

  • Kwi 04 / 2023
  • Możliwość komentowania LOGOPEDIA NA WESOŁO została wyłączona
Centrum Proaktywności

LOGOPEDIA NA WESOŁO

Polecane przeze mnie publikacje mają służyć uczniom uczęszczającym na terapię logopedyczną. Ich celem jest motywowanie dziecka oraz pracującego z nim rodzica do regularnych ćwiczeń aparatu artykulacyjnego. Są też urozmaiceniem żmudnej pracy nad automatyzacją dalej głoski w domu. Ich zaletą jest przystępna cena, dostępność,
oraz interesująca szata graficzna. Ćwiczenia w nich zawarte są różnorodne oraz zawierają elementy humorystyczne. Wartość merytoryczna zadań nie budzi zastrzeżeń. Są bardzo dobrym uzupełnieniem pracy pod okiem zawodowego logopedy. Serdecznie polecam!

Logopeda: Agnieszka Baś

Top
Facebook
Facebook
YouTube
Wielkość czcionki
Kontrast