:::: MENU ::::

Konkurs Ekotechniczny „Domek dla owadów” – wyniki.

  • Cze 10 / 2024
  • Możliwość komentowania Konkurs Ekotechniczny „Domek dla owadów” – wyniki. została wyłączona
Aktualności

Konkurs Ekotechniczny „Domek dla owadów” – wyniki.

stojak z plakatem informującym o zajętych miejscach w konkursie

      Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie Ekotechnicznym „Domek dla owadów”. Mam nadzieję, że czas spędzony przy wspólnej pracy jest największą nagrodą, bo o to przede wszystkim chodziło 🙂  Domki dla owadów są przepiękne i perfekcyjnie wykonane, mam pewność, że posłużą przez lata. 

Z przyjemnością informujemy, że: 

1 miejsce zajął domek Jerzego Dubika z klasy 1b 

2 miejsce zajął domek Jana Stojka z klasy 1g 

3 miejsce zajął domek Aleksa Wężowskiego z klasy 1c 

Domki można podziewać do czwartku przy wejściu do szkoły w Solnym Mieście. W czwartek popołudniu lub w poniedziałek można odebrać prace konkursową albo zostawić i spacerując po Parku Adama Mickiewicza w Wieliczce poszukiwać domku, który będzie służył owadom. 

Organizator Klaudia Gorzkowska

Top
Facebook
Facebook
Wielkość czcionki
Kontrast