:::: MENU ::::

HP! HO! HO! SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA.

  • Gru 07 / 2023
  • Możliwość komentowania HP! HO! HO! SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA. została wyłączona
Aktualności

HP! HO! HO! SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA.

    W imieniu uczniów zaangażowanych w Szkolne Koło Wolontariatu oraz opiekunów z całego serca dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz obsłudze za ogromne wsparcie w „Kiermasz jesienny”, który na początku listopada cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem. Przetwory do ostatniego słoiczka zostały wyprzedane w ciągu dwóch dni.
Państwa szlachetność przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.
Cel był szlachetny, wspomóc pracę św. Mikołaja i za zarobione pieniądze kupić prezent Mikołajkowy dla Gai, podopiecznej domowego hospicjum. Dzięki Państwa hojności 6 grudnia, w Mikołajki na twarzy Gai zagościł uśmiech. Dziewczynka otrzymała wymarzony prezent!!!
Informujemy, iż podczas najbliższego Kiermaszu Świątecznego nasi Wolontariusze będą zbierali datki na rzecz dzieci z Hospicjum Alma Spei.
*Zebrane fundusze pozwolą wspierać dzieci w kolejnych przedsięwzięciach Hospicjum Alma Spei w Krakowie.
Dziękujemy
Szkolne Koło Wolontariatu oraz opiekunki Sabina Gawęda, Anna Pabian
Top
Facebook
Facebook
YouTube
Wielkość czcionki
Kontrast