:::: MENU ::::

Dzień Radości i Rodziny.

  • Cze 11 / 2024
  • Możliwość komentowania Dzień Radości i Rodziny. została wyłączona
Aktualności

Dzień Radości i Rodziny.

       7 czerwca 2024 r. boisko Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieliczce zamieniło się w krainę zabaw zorganizowaną przez Radę Rodziców i społeczność szkolną. Podczas festynu „Dnia Radości i Rodziny” zaszczycili swoją obecnością liczni goście na czele z Panem Lucjanem Rówińskim – Zastępcą Burmistrza ds. Społecznych.
      Każdy miał okazję znaleźć rozrywkę dla siebie. Najmłodsi mogli skorzystać z „Kącika malucha”, w którym czekała moc atrakcji. Dla starszych zorganizowano liczne konkurencje sportowe z nagrodami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska animacyjne m.in. można było wykonać wakacyjną biżuterię, zagrać np. w gry planszowe, grę „Ser” oraz szachy, pomalować twarz, zrobić kolorowe włosy i tatuaże, odwiedzić kącik z magicznymi słoikami, przygotować swojego antystresowego gniotka. Wiele osób zainteresowało stoisko fizyczno-chemiczne. Jak zawsze oblegane były dmuchane atrakcje do skakania. Ci, którzy chcieli troszeczkę ochłonąć, mogli liczyć na polanie wodą przez strażaków, a przy okazji obejrzeć wóz strażacki i jego wyposażenie, a także napić się chłodnej lemoniady przygotowanej przez Samorząd Uczniowski.
      Na małym boisku odbyły się liczne konkurencje sportowe: rzuty do kosza z różnych pozycji wyznaczonych pachołkami, pompowanie deski do pływania na czas, przenoszenie daszków z jednej strony na drugą, skoki na skakance na czas, walka kogutów za pomocą makaronów.
      Można było także dokonać zakupu na stoisku księgarni Tuliszków. Aby promować ekologiczny styl życia, sprzedawano sadzonki różnych roślin. Piknik uświetniły odbywające się na scenie występy klas 1d i 3c oraz niezwykłe pokazy taneczne i wokalne naszej młodzieży. Widownię zachwycała zręczność dzieci Oyama Karate. Mogliśmy również przyjrzeć się niezwykłym pokazom Hobby Horse i oraz pokazom cyrkowym „naCyrkowo”.
      Przy okazji każdy mógł zaspokoić głód i napełnić brzuszek kiełbaską z grilla, pysznymi ciastami przygotowanymi przez rodziców naszej szkoły, lodami o wymyślnych smakach i watą cukrową.
      „Dzień Radości i Rodziny” to nie tylko zabawa, ale również okazja do działalności dobroczynnej. Fundusze, które udało się pozyskać podczas pikniku, zostaną przekazane na rehabilitację naszej uczennicy Zuzi.
      Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie, a w szczególności pragniemy złożyć podziękowania sponsorom i organizatorom.
Do zobaczenia za rok!

Top
Facebook
Facebook
Wielkość czcionki
Kontrast