Upragnione I miejsce w koszykówce 3×3 chłopców.

• Paź 16 / 2024
  • Możliwość komentowania Upragnione I miejsce w koszykówce 3×3 chłopców. została wyłączona

Upragnione I miejsce w koszykówce 3×3 chłopców.

Dnia 15 października odbyły się zawody w koszykówce 3×3. W rywalizacji wzięły udział drużyny chłopców i dziewcząt, reprezentujące naszą szkołę. Drużyna chłopców, po bardzo zaciętej walce, wywalczyła zwycięstwo w finale, pokonując zespół SP1 Wieliczka. Dzięki temu osiągnięciu chłopcy zdobyli 1. miejsce oraz awansowali do zawodów powiatowych. Gratulujemy im sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne wygrane w dalszych etapach rozgrywek! Naszą szkołę reprezentowały również koszykarki. Mimo że nie udało im się zdobyć wysokiej lokaty, to cenny udział w zawodach pozwolił im nabrać doświadczenia i udoskonalić technikę gry, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości.