Wiosenne Talent Story w klasach 4-8

• Mar 25 / 2019
  • Możliwość komentowania Wiosenne Talent Story w klasach 4-8 została wyłączona

Wiosenne Talent Story w klasach 4-8

21 marca to tradycyjnie czas, w którym nie tylko obchodzimy pierwszy dzień wiosny, lecz przede wszystkim to wielkie święto talentów w naszej szkole. Dla uczniów klas 4-8 organizatorzy wraz z wychowawcami i nauczycielami przygotowali prawdziwy show, niczym z filmu.

Podczas zajęć poprzedzających Galę dzieci z klas czwartych przygotowywały potrawy, sporządzały przepisy, a następnie zorganizowały degustację w sali gimnastycznej. Ich blok tematyczny nosił nazwę „Film od kuchni”. Uczniowie klas piątych stworzyli plakaty filmowe, które były przekładem intersemiotycznym wybranej adaptacji lub ekranizacji lektury. Klasy szóste stworzyły filmowe „żywe obrazy”, które następnie zaprezentowały. Uczniowie klas ósmych przygotowali quiz filmowy, w którym pracowali metodą dramy, by następnie zainscenizować scenki z filmów. Ponadto członkowie koła muzycznego uświetnili galę konkursem muzyki filmowej. Jednak to jeszcze nie wszystkie atrakcje! Nie zabrakło także fantastycznych pokazów tańca, przygotowanych zarówno przez profesjonalnych tancerzy z naszej szkoły (a nawet gościnnie z SP nr 1), jak i amatorów w tej dziedzinie. Nawet prowadzący Galę dał się porwać latynoskim rytmom i wraz z dwoma uczennicami uświetnił nasz Talent Showt tańcem!

Podsumowując-było dużo atrakcji, radości i dobrej zabawy, podczas której z ogromną satysfakcją podziwialiśmy naszych utalentowanych uczniów. Dziekujemy Wam za te wspaniałe pokazy!

W tym miejscu pragniemy także gorąco podziękować Radzie Rodziców, która zadbała o to, by słodkości naszym uczniom nie zabrakło. Ogromne wyrazy wdzięczności dla wychowawców i nauczycieli, którzy pomogli uczniom w przygotowaniach oraz dołożyli wielu starań, by 21 marca na długo zapadł im w pamięci.

E. Ryznar
E. Czechowska
K. Lewandowska

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/Gata-Talent%C3%B3w-kl.-1-3-1