:::: MENU ::::

Wersy czarowane miłością…

  • Lut 13 / 2019
  • Możliwość komentowania Wersy czarowane miłością… została wyłączona
Aktualności

Wersy czarowane miłością…

13 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyła się czwarta edycja przeglądu poezji pt. „Zaczarowane wersy”. Wydarzenie to stanowi szansę dla uczniów, którzy nie czują się zbyt pewnie na scenie, są nieśmiali i nie lubią wystąpień publicznych, do tego, aby w przyjaznej atmosferze zaprezentować się na forum publicznym.

Uczestnicy mieli możliwość wyrecytowania wybranych przez siebie utworów, tematycznie związanych z miłością, w kameralnej przestrzeni naszej biblioteki.

W związku z faktem, iż miłość jst uczuciem niezwykle inspirującym, uczniowie klas 4-8 zostali wprowadzeni w romantyczny nastrój poprzez muzykę i film, aby kolejno oddać prym miłosnej poezji. Efekt był wspaniały! Niejednokrotnie wspierani przez swych kolegów i koleżanki z klasy pokazali nam, jak różne potrafią być oblicza miłości- od zabawnego i infantylnego, po to naprawdę dojrzałe. Za swoją prezentację wszyscy występujący uczniowie otrzymali pamiątkowe upominki, których zakup możliwy był dzięki dofinansowaniu przez Radę Rodziców szkoły.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, pedagogom specjalnym i wychowawcom, którzy pomogli uczniom przygotować się do występu oraz Dyrekcji szkoły za uświetnienie przeglądu swoją obecnością.

E. Czechowska
E. Ryznar

Top