:::: MENU ::::

Trudna sztuka interpretacji dzieła malarskiego – sukces Mai Mleczko

  • Kwi 28 / 2021
  • Możliwość komentowania Trudna sztuka interpretacji dzieła malarskiego – sukces Mai Mleczko została wyłączona
Aktualności

Trudna sztuka interpretacji dzieła malarskiego – sukces Mai Mleczko

 

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7c – Maja Mleczko otrzymała wyróżnienie honorowe w XVII edycji ogólnopolskiego konkursu „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego”, organizowanego przez Muzeum Górnośląskie
w Bytomiu. Uczestnicy mieli za zadanie zredagować interpretację dzieła malarskiego Wacława Borowskiego „Nad wodą”. Do konkursu Maję przygotowywała pani Dorota Machno. Wyróżniony tekst interpretacji będzie można przeczytać w najnowszym numerze szkolnego czasopisma „4NEWS”. Poniżej znajduje się link do ogłoszenia wyników konkursu.

https://muzeum.bytom.pl/?p=20362

Wacław Borowy, „Nad wodą”, Muzeum Górnośląskie w Bytomiu

Top
Wielkość czcionki
Kontrast