Święto Komisji Edukacji Narodowej

• Paź 16 / 2017
  • Możliwość komentowania Święto Komisji Edukacji Narodowej została wyłączona

Święto Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 13 października  świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Nauczyciela oraz wszystkich pracowników oświaty. Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowały klasy 4a i 4c. Akademia dla klas 4-7 rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu szkoły oraz życzeniami od Samorządu Uczniowskiego dla wszystkich nauczycieli. Następnie czwartoklasiści przypomnieli czym była Komisja Edukacji Narodowej i jakie miała znaczenie. Głównym punktem apelu był program satyryczny, podczas którego uczniowie w zabawny sposób pokazali lekcje przedmiotów humanistycznych oraz ścisłych. Nie zabrakło oczywiście życzeń dla wszystkich pracowników, które złożyły pani dyrektor Agnieszka Myślak oraz pani Anna Sobaszek zastępca dyrektora szkoły.