Serdeczne podziękowania

• Lis 13 / 2019
  • Możliwość komentowania Serdeczne podziękowania została wyłączona

Serdeczne podziękowania

Składam serdeczne podziękowania wszystkim Dostojnym i Honorowym Gościom, Absolwentom Szkoły, emerytowanym i obecnym Nauczycielom, Pracownikom niepedagogicznym Rodzicom i Uczniom za udział w obchodach jubileuszu 120 lecia szkoły, które odbyło się 8.11.2019 r.

Jesteśmy wdzięczni za dołączenie do zaszczytnego Grona Gości, którzy swoją obecnością uhonorowali uroczystość oraz podkreślili jedność z wartościami stanowiącymi tożsamość naszej szkoły, dziękujemy za przybycie i współtworzenie historii Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Wieliczce.

Dzień ten był okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionego czasu, osiągnięć i sukcesów. Był to również czas na wyrażenie uznania i podziękowania za zaangażowanie i trud włożony w kształcenie i wychowanie kolejnych pokoleń uczniów, absolwentów, którzy są naszą dumą.

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców, Darczyńcom, Sympatykom i Przyjaciołom szkoły za wsparcie finansowe i rzeczowe naszych uroczystości dzięki którym Święto Szkoły było wyjątkowe.

Jestem wdzięczna Wszystkim, którzy włożyli wiele serca i wysiłku, aby Jubileusz 120 lecia Szkoły miał charakter niepowtarzalny.

Z wyrazami szacunku i uznania

Agnieszka Myślak