:::: MENU ::::

Razem z Fundacją Pho3nix gramy dla WOŚP

  • Sty 25 / 2022
  • Możliwość komentowania Razem z Fundacją Pho3nix gramy dla WOŚP została wyłączona
Aktualności

Razem z Fundacją Pho3nix gramy dla WOŚP

3…2…1…. Zaczynamy !!!

To właśnie dziś zaczynamy konkurs na kroki 😊 Razem z Fundacją Pho3nix gramy dla WOŚP . Każdy aktywny uczestnik to 5 zł na rzecz WOŚPu. Przedstawiamy najważniejsze informacje w pigułce i prosimy o pomoc w tej super akcji przypominając że jeżeli Nasza Szkoła będzie aktywna podczas Konkursu to 20 uczniów otrzyma opaski sportowe Huawei 😊 Pokażmy że dzięki aktywności fizycznej chcemy pomagać.

Ze sportowym pozdrowieniem WF Team SP 4 Wieliczka 😊

OTO NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W PIGUŁCE: Czas trwania: 24.01 – 06.02 Narzędzie: darmowa aplikacja mobilna Pho3nix Kids do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore Zainstalowaną na telefon apkę należy zsynchronizować odpowiednio z aplikacją systemową Google Fit (Android) lub Apple Health (iOS) Rejestracja konta: kluczowe w rejestracji ucznia w aplikacji mobilnej, obok danych osobowych i adresu mailowego rodzica, wybranie swojej szkoły. Tylko tak uczeń może wziąć udział w konkursie, widnieć w rankingu i reprezentować swoją placówkę. Mierzenie kroków: najskuteczniejsze i pewne jest liczenie kroków przy pomocy telefonu, który uczeń ma przy sobie Nagrody: Fundacja Pho3nix, opaskami sportowymi Huawei Band 4, nagrodzi najaktywniejszych uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej liczbie uczniów. Cel charytatywny: każdy uczeń, który w czasie trwania konkursu wykona co najmniej 1000 kroków to 5 PLN od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pamiętaj! Zawsze w trakcie trwania konkursu warto do nas pisać, w razie jakichkolwiek trudności technicznych: pomoc@pho3nix-kids.com

Top
Wielkość czcionki
Kontrast