:::: MENU ::::

„Ratujemy i uczymy ratować”

  • Maj 18 / 2018
  • 0
Aktualności

„Ratujemy i uczymy ratować”

Każdy może nauczyć się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, gdyż nawet skomplikowanie brzmiąca resuscytacja to w rzeczywistości kilka prostych czynności. Jednak od tego, czy znajdzie się ktoś, kto je prawidłowo wykonana, może zależeć czyjeś życie. Aby pomóc, powinniśmy wiedzieć jak to zrobić. Dlatego w naszej szkole odbędzie się realizacja programu „Ratujemy i uczymy ratować” pierwsza pomoc przedmedyczna. Projekt skierowany jest dla uczniów klas trzecich. Odpowiedzialne za realizację programu są Monika Kokor, Dorota Michałowiczi Karolina Sala. Dzięki tym zajęciom dzieci nauczą się, przypomną sobie i powtórzą krok po kroku jakie są podstawowe czynności ratujące życie.

Miejsce: sala nr 15 (klasy III a, III b, III c)
sala nr 14 (klasy III d, III e)
Zajęcia : 8.00 – 10.45
Następnie lekcje według planu dnia.

klasa III a 21-V-2018 (poniedziałek)
klasa III b 28-V-2018 (poniedziałek)
klasa III d 08-VI-2018 (piątek)
klasa III c 11-VI-2018 (poniedziałek)
klasa III e 15-VI-2018 (piątek)

Zostaw komentarz

Top