:::: MENU ::::

Przygody czytelniczej ciąg dalszy…

  • Wrz 07 / 2018
  • 0
Aktualności

Przygody czytelniczej ciąg dalszy…

Zaczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim nowe wyzwania dla Czwórkowych Moli Książkowych. Na naszym blogu czytelniczym, podobnie jak w ubiegłych latach, będziemy zamieszczać recenzje nowości wydawniczych oraz dzielić się wrażeniami z wydarzeń literackich takich jak Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Czekamy również na Wasze komentarze, a także zachęcamy do lektury naszych wpisów i polecanych przez nas tytułów. Opiekę nad blogiem sprawuje pani Dorota Machno wraz z członkami koła dziennikarskiego.

Serdeczne zapraszamy do współpracy również Wszystkich Uczniów, którzy lubią czytać. Swoje teksty można nadsyłać do pani Doroty Machno na adres dorota_machno@interia.pl. Życzymy Wam niezapomnianych wrażeń czytelniczych oraz radości z odkrywania nowych tytułów.

Dorota Machno i Czwórkowe Mole Książkowe

Zostaw komentarz

Top