• Cze 06 / 2022
  • Możliwość komentowania Podziękowania dla Nauczycieli , Rodziców, sponsorów nagród i gadżetów na Dzień Radości i Rodziny!!! została wyłączona

Dyrektor szkoły pragnie serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom na czele z koordynatorem p. Martą Micherdzińską i prowadzącym imprezę Januszem Łopuchem, Radzie Rodziców na czele z p. Katarzyną Szczurowską, p. Anetą Cekierą i p. Piotrem Czajką i przedstawicielami rodziców z poszczególnych klas, sponsorom, darczyńcom za pomoc w organizacji Dnia Radości i Rodziny, który odbył się 3.06 2022 r. Dzięki pomocy i współpracy wszystkich zaangażowanych osób , impreza ta była wyjątkowa i udana, a uśmiech i szczęście na twarzach naszych dzieci bezcenne.

Serdecznie dziękuję wszystkim -Agnieszka Myślak