Pasowanie pierwszoklasistów

• Lis 12 / 2013
  • Możliwość komentowania Pasowanie pierwszoklasistów została wyłączona

Pasowanie pierwszoklasistów

15 października 2013 odbyło się w naszej szkole pasowanie na pierwszoklasistę.Tego dnia 85 uczniów klas pierwszych krokiem poloneza wkroczyło dumnie na salę gimnastyczną aby zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne oraz pochwalić się wiedzą dotyczącą swojej Ojczyzny i bezpieczeństwa.

Po zdaniu tego pierwszego egzaminu głos zabrał Pani Dyrektor Maria Zadrożniak, która pogratulowała zaprezentowanych umiejętności oraz zwróciła uwagę na wagę tego wydarzenia. Po przemówieniu uczniowie klas pierwszych złożyli przysięgę i odśpiewali hymn szkoły jako pełnoprawni uczniowie. Po tej uroczystości nastąpiło spotkanie w klasach w trakcie którego otrzymali legitymacje szkolne – pierwszy dokument oraz drobne pamiątki. Dziękujemy za przygotowanie tej pięknej uroczystości wychowawcom klas Paniom Agacie Czopik, Monice Kokor, Annie Mucha, Agnieszce Baś, Elżbiecie Okorskiej, Beacie Fraś oraz Magdalenie Baran.