Niepokonani w drodze do sukcesu

• Gru 13 / 2017
  • Możliwość komentowania Niepokonani w drodze do sukcesu została wyłączona

Niepokonani w drodze do sukcesu

11 grudnia br. w naszej szkole odbyły się zawody sportowe pod hasłem „Niepokonani w drodze do sukcesu”. Oficjalnego otwarcia zabawy dokonała pani dyrektor Agnieszka Myślak.

Uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych z klas 1-3 i 4-7 mieli możliwość sprawdzenia swoich sił podczas pokonywania toru przeszkód. Najmłodsi uczniowie rozpoczęli od spotkania z panią Kamilą Matras fizjoterapeutą i instruktorem fitness ze studia Twoje Zdrowie w Sieprawiu. Dzieci dowiedziały się, co ma negatywny wpływ na ich postawę ciała, a następnie pod czujnym okiem instruktorki wykonywały ćwiczenia korekcyjne, zapobiegające niewłaściwym nawykom ruchowym. Dodatkowo przed rozpoczęciem zawodów pani Kamila przeprowadziła krótką rozgrzewkę dodającą energii zawodnikom.  Uczestnicy pod nadzorem nauczycieli wychowania fizycznego: pań Doroty Badoń, Eweliny Woźniak i pana Janusza Łopucha dzielnie pokonali wszystkie przeszkody.

Po zakończeniu części sportowej każdy z uczniów mógł spędzić mile czas w kąciku plastyczno- technicznym, przygotowanym przez panią Magdalenę Baran i uczennice klas starszych, które pomagały dzieciom w wykonywaniu prac.

Na koniec zawodów każdy z uczestników otrzymał złoty medal i słodką paczkę ufundowaną przez naszego anonimowego Mikołaja.

Organizatorzy: Dorota Badoń, Magdalena Baran, Marta Drozdek, Janusz Łapuch, Karolina Sala, Sabina Suruło, Elżbieta Ślusarczyk, Agata Wiatrek, Ewelina Woźniak.