:::: MENU ::::

W świetlicy nigdy nie jest nudno!

  • Sty 20 / 2020
  • Możliwość komentowania W świetlicy nigdy nie jest nudno! została wyłączona
Blog

W świetlicy nigdy nie jest nudno!

Delikatne, wirujące w powietrzu ozdoby wykonane z kolorowych paseczków papieru? A może witrażowe okienko z widokiem na świąteczny krajobraz? Zabawy konstrukcyjne klockami Lego? Domki z daszkami z puf? Czemu nie! Z nami nuda się nie uda!

Podczas przedwigilijnego dyżuru w naszej świetlicy, uczniowie mieli szansę odpoczynku od przedświątecznej gorączki dorosłych i sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie tworzenia ozdób choinkowych. Okazało się, że w atmosferze oczekiwania na zbliżające się święta Bożego Narodzenia radość przynosi wykonywanie nawet prostych ozdób z papieru, takich jak np. ‚pawie oczka’.

Dzieci z radością podejmowały plastyczne wyzwania, chętnie korzystały z tutoriali online zamieszczonych na popularnym serwisie internetowym YouTube. Do prac manualnych wykorzystywały wiele różnych materiałów, takich jak m.in.: papier kolorowy, bibułę, pastele, brokatowe maty piankowe.

W galerii prac zamieszczono pomysły na nieskomplikowane, a efektowne ozdoby choinkowe i kartki okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji ze świetlicy w formie collage!

 

oprac. A. Rybus

Top