:::: MENU ::::

Interaktywny egzamin na kartę rowerową

  • Cze 14 / 2019
  • Możliwość komentowania Interaktywny egzamin na kartę rowerową została wyłączona
Aktualności

Interaktywny egzamin na kartę rowerową

W tym roku szkolnym pierwszy raz w naszej szkole, teoretyczny egzamin na kartę rowerową został przeprowadzony przy użyciu tabletów. Wykorzystując najnowszą technologię oraz zakupione przez szkołę tablety zostały przygotowane testy, sprawdzające wiedzę uczniów z zakresu przepisów ruchu drogowego. Aplikacja Quizizz pozwala tworzyć zróżnicowane testy, ponadto dużą zaletą tego programu jest podsumowanie sprawdzianu bezpośredni po jego zakończeniu. Uczeń od razu wie, jakie błędy popełnił i czy udało mu się uzyskać pozytywną ocenę. Wszystkie wyniki zostały zapisane w  programie Excel,  ich zestawienie  w arkuszu ułatwiło analizę i sformułowanie wniosków do dalszej pracy.

https://quizizz.com/admin/quiz/5cd176d731a1d1001b50d2be

Top