Marzycielska Poczta

• Gru 16 / 2019
  • Możliwość komentowania Marzycielska Poczta została wyłączona

Marzycielska Poczta

„Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości”

William Wordsworth

W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli po raz pierwszy udział w akcji „Marzycielska Poczta”. Polega ona na pisaniu listów i pocztówek do chorych dzieci z całej Polski. Kto z nas nie lubi otrzymywać kartek? I to nie byle jakich kartek! Nasi wspaniali uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami przygotowali małe dzieła sztuki, które dodały ich kolegom siły do walki z chorobami. Może też choć na chwilę pozwoliły zapomnieć o smutnym losie i wywołały uśmiech na twarzach małych bohaterów? Dla nas wszystkich była to szkoła empatii i troski o drugiego człowieka.

Bardzo dziękujemy, że tak wiele osób wzięło udział w „Marzycielskiej Poczcie”. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko powiedzieć – Do następnego razu!

M. Drozdek, E. Czechowska