:::: MENU ::::

Małopolska Kampania Społeczna „NO PROMIL NO PROBLEM”

  • Paź 20 / 2021
  • Możliwość komentowania Małopolska Kampania Społeczna „NO PROMIL NO PROBLEM” została wyłączona
Aktualności

Małopolska Kampania Społeczna „NO PROMIL NO PROBLEM”

Szanowni Państwo !

Prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu stanowi wysokie zagrożenie społeczne i osobiste, włącznie z utratą zdrowia lub życia sprawców oraz ich ofiar. Mimo tej świadomości, nadal bardzo wielu kierowców wierzy, że alkohol jest problemem, ale innych kierowców, i że nie ma on wpływu na ich własne funkcjonowanie w ruchu drogowym. Ważnym problemem jest istniejące przyzwolenie społeczne na prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości , które  przekłada się na brak reakcji na widok osoby nietrzeźwej za kierownicą, w szczególności gdy jest to ktoś z rodziny lub znajomy.

 Dlatego od lat nasza szkoła uczestniczy w Małopolskiej Kampanii Społecznej NO PROMIL NO PROBLEM , której celem  jest zmiana postaw społecznych wobec nietrzeźwych kierowców , tworzenie klimatu społecznego potępienia dla kierowców jeżdżących po pijanemu.

W ramach kampanii przewidziane są różnorodne działania w tym dwa konkursy : jeden indywidualny , drugi dla rodzin z przewodnim mottem tegorocznej kampanii PRAWDZIWA ODWAGA LUBI BEZPROMILOWE KLIMATY .

Zapraszamy do udziału w konkursach – koordynatorzy kampanii na terenie szkoły.

Regulaminy konkursów:

Małopolska Kampania Społeczna „NO PROMIL NO PROBLEM” – konkurs rodzinny

Małopolska Kampania Społeczna „NO PROMIL NO PROBLEM” – konkurs indywidualny

Top
Wielkość czcionki
Kontrast