Laureaci konkursów katechetycznych

• Sty 15 / 2014
  • Możliwość komentowania Laureaci konkursów katechetycznych została wyłączona

Laureaci konkursów katechetycznych

W naszej szkole pod okiem Pani Katechetki Joanny Stanisławskiej został przeprowadzony konkurs pt’ „Bajki księdza Malińskiego” organizowany przez fundację ks. Mieczysława Malińskiego „Będzie lepiej”. Najlepsze prace trafiły pod ocenę jury fundacji. Z radością informujemy, że uczennica klasy Ia Apolonia Zydroń otrzymała wyróżnienie. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 4.01.2014 podczas gali w Teatrze Groteska.
W grudniu 2013 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie zorganizowanym przez Gminę Wieliczka oraz parafię p.w. Św. Klemensa pt. „Trzej królowie u żłóbka”. Laureatem I miejsca w kategorii „Przedszkola – klasy 0” został Leon Zydroń z kl. 0c. Uroczyste rozdanie nagród i wręczenie dyplomów odbyło się 6.01.2014 w Solnym Mieście gdzie podczas święta Trzech Króli można było podziwiać zwycięskie prace.
Laureatom i Pani Katechetce serdecznie gratulujemy!