:::: MENU ::::

Kiermasz świąteczny

  • Gru 20 / 2019
  • Możliwość komentowania Kiermasz świąteczny została wyłączona
Aktualności

Kiermasz świąteczny

Dyrekcja szkoły, Rada Rodziców serdecznie dziękują wszystkim rodzicom, nauczycielom, za pomoc w organizacji  oraz udział w Kiermaszu Świątecznym. Była to uroczystość przygotowana wspólne z rodzicami, którzy piekli i sprzedawali ciasta oraz sprzedawali ozdoby wykonane przez uczniów i nauczycieli. Duża część nauczycieli zaangażowała się w wystrój sali i szkoły, przygotowanie stanowisk na których dzieci piekły i ozdabiały pierniki, wykonywały kartki, stroiki, decoupage itd. To dzięki Waszemu wspólnemu zaangażowaniu Kiermasz był na tak wysokim poziomie. Poprzez zaangażowanie tak wielu osób impreza ta  z roku na rok jest coraz ciekawsza. Podczas Kiermaszu mogliśmy podziwiać i zakupić oryginalne prace wykonane przez uczniów z rodzicami i nauczycielami, które niejednokrotnie są inspiracją dla innych osób. Jeszcze raz Bardzo wszystkim dziękuję.

Z wyrazami wdzięczności Agnieszka Myślak

Zdjęcia dzięki uprzejmości P.Szymona Nowaka

 

Top