:::: MENU ::::

IV Wieczór Kolęd

  • Sty 15 / 2008
  • Możliwość komentowania IV Wieczór Kolęd została wyłączona
Aktualności

IV Wieczór Kolęd

19 stycznia 2008 r. w naszej szkole był szczególnym dniem. Najpierw przybyli szczególni goście: babcie i dziadkowie. Dla nich pierwszoklasiści przygotowali okolicznościowy program z okazji Święta Babci i Dziadka. Cała publiczność
z wypiekami na twarzy oklaskiwała występ najmłodszych, którzy wszystkich utwierdzili w przekonaniu, że „U babci świat pachnie szarlotką…”, a „Dziadek musi być, bo fajny jest…”
Kiedy na dworze zapadał zmrok, na scenę do pierwszoklasistów dołączyli starsi koledzy – uczniowie klasy IVa, schola – chórek dziewcząt z kościoła
w Krzyszkowicach, a także zespół rodziców: B. i K. Zdziechowie, K. Tuleja oraz absolwentka szkoły M.Butrym, by wspólnie z publicznością rozpocząć IV Wieczór Kolęd. Zarówno młodzi artyści, jak i zebrana widownia głosiła nadejście Maleńkiej Miłości śpiewając znane i mniej popularne kolędy. Szczególne wrażenie zrobiło na publiczności rapowane „Wśród nocnej ciszy” wykonane przez scholę. Wszyscy chętnie skorzystali z przygotowanych wyświetlanych tekstów pieśni. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów spotkamy się na podobnym koncercie.

Top