:::: MENU ::::

I Ty możesz zostać św. Mikołajem!

  • Gru 06 / 2018
  • 0
Aktualności

I Ty możesz zostać św. Mikołajem!

Kolejny raz w ramach akcji „Rodzic Partnerem Szkoły ”oraz „Aktywny Uczeń”, dzieci z klas VD i VE wraz z rodzicami zorganizowani zbiórkę dla podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. W tym roku, zarząd Fundacji USD zwrócił się z prośbą o zakup książek, które zostaną dołączone do paczek Mikołajkowych. Do akcji włączyła się Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz  Szkoła Językowa Leader School. Dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców oraz instytucji wspierających naszą akcję udało się zebrać bardzo dużo książek!! Uczniowie własnoręcznie wykonali zakładki do książek, które wraz z życzeniami zostaną wręczone dzieciom. Za wsparcie naszej lokalnej akcji „I Ty Możesz zostać Św. Mikołajem..” z całego serca DZIĘKUJEMY!

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/I-Ty-Mo%C5%BCesz-zosta%C4%87-%C5%9Aw.-Miko%C5%82ajem

 

 

Zostaw komentarz

Top